Paweł z Tarsu. Galeria 

Choć to bardzo trudne, chcemy się podzielić z Wami
tym co mogliśmy spotkać na drodze szukając
śladów Św. Pawła.


Oto galeria zdjęć jaka zrodziła się nam na przestrzeni czasu. W trakcie pracy nad filmem, mimo braku czasu na cokolwiek poza realizacją scenariusza, udało się nam popstrykać co nieco aparatem fotograficznym (a właściwie kilkoma) i zebrać materiał do serwisu zdjęciowego.
Prezentujemy  fotografie jakie udało nam się wybrać z naprawdę olbrzymiej ilości zdjęć. Więc - niewykluczone - że galeria ta ulegnie jeszcze modyfikacjom czy rozbudowie. Autorami zdjęć byli wszyscy członkowie ekipy - jednak większość tutaj widocznych jest autorstwa Macieja Adamiaka i Grzegorza Misiewicza. Grzegorz, miał po prostu najczęściej wolne ręce.

A ten pierwszy potrafił najwidoczniej robić zdjęcia jednocześnie kamerą i aparatem. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi galeriami. Reprezentują one miejsca i obrazy jakie nas urzekły w trakcie podróży po różnych krajach. 


Zobacz fragmenty odcinków filmu
Paweł z Tarsu
Pojednanie Światów

Zobacz fragmenty wszystkich dwunastu odcinków. Możesz poznać atmosferę filmu i miejsc do których się udaliśmy podążając śladami Apostoła Narodów.

Producent Filmu
FRAMESOUND PRODUCTION Sp. z o.o.
Framesound.com
Studio Mix51.pl
KRS - 0000573449
ID EU VAT TAX - 8982213746

ADRES

Framesound Production
Podkarpacki
Park Naukowo-Technologiczny
"AEROPOLIS"
Jasionka 954A # IT 1 p. 311
36-002 Jasionka / Rzeszów Poland

PL +48 690 298 544

Los Angeles USA
+1 (310) 928 5228